Turneringshold 2018.
 
Denne oversigt over turneringshold begynder med ungdomshold. Længere nede ses seniorholdene.
 
Ungdomshold:
U12 er for spillere, der ved kalenderårets start er under 12 år. De er altså født i 2006 eller senere.
Tilsvarende gælder for U14, U16 og U18.
 
U16 Piger Jylland.
Holdleder: Jens Vejby Mortensen, tlf.: 61 78 32 70
Holddeltagere: Anne Sofie Breiner Evensen, Astrid Rubak, Christina Vejby Larsen.
Spilledag: Søndag
 
U16 Piger Region - pulje 2.
Holdleder: Rasmus Z. Knudsen, tlf.: 20 92 29 44
Holddeltagere: Laura Thylkjær, Fillippa Kyed, Cecilie T. Pedersen
Spilledag: Søndag
  
U18 Drenge Region - pulje 1.
Holdleder: Bo Thylkjær, tlf.: 40 38 17 17
Holddeltagere: Morten Steen Fejring, Gustav Thylkjær, Peter Vejby Gadeberg Møller.
Spilledag: Søndag

U16 Drenge Region - pulje 1. 
Holdleder: Mark Villekold, tlf.: 40 31 10 66
Holddeltagere: Frederik Villekold, August Machholm, Mathias A. Poulsen
Spilledag: Søndag
 
U14 Drenge Region - pulje 3.
Holdleder: Erik Steen Jensen, tlf.: 21 67 50 76
Holddeltagere: Thomas Fejring, Andreas Skyt, Jens Friis Pedersen, Carl Emil Rubak
Spilledag: Søndag
 
U12 Drenge 1 Region - pulje 2.
Holdleder: Ulrik Skyt, tlf.: 51 16 69 18
Holddeltagere: Jonathan Skyt, Albert Kyed
Spilledag: Søndag
  
U12 Drenge 1 Region - pulje 2.
Holdleder: Lene Thylkjær, tlf.: 20 80 20 75
Holddeltagere: Magnus Kaagh, Sigurd Thylkjær, Karl Emil Evensen
Spilledag: Søndag
    
Seniorhold:
 
Har man lyst til at deltage på nedenstående turneringshold, kan man kontakte holdlederen.
Holdene er ikke lukkede, selvom der er sat navne på.


Serie 3
Holdleder: Viktor Machholm, tlf.: 23 20 93 86
Holddeltagere: Viktor Machholm, Mark Villekold, Morten Kjeldsen, Poul Erik Jørgensen, Michael Søndergaard, Lars Skødt, Lars Frank, Jesper Jespersen
Spilledag: Lørdag
Spilledatoer: 12/5, 26/5, 2/6, 11/8 og 18/8 
 
Veteran 35/40+
Holdleder: Michael Justad, tlf.: 42 26 33 67
Holddeltagere: Julie Østergaard, Lars Johannesen, Maja Østergaard, Malene Rovelt, Mark Villekold, Michael Justad, Stephan Theede, Søren Askholm-Hansen m. fl.
Spilledag: Onsdag
Spilledatoer: 30/5, 6/6, 20/6, 15/8, 22/8 - slutspil 1-2/9)
 
Veteran 50+
Holdleder: Michael Søndergaard, tlf.: 22 91 31 29
Holddeltagere: Helene Dalby, Jan Højlund, Lars Frank, Lars Skødt Madsen, Michael Søndergaard, Morten Kjeldsen, Poul Erik Jørgensen, Pia Winther m. fl.
Spilledag: Onsdag
Spilledatoer: 30/5, 6/6, 20/6, 15/8, 22/8 - slutspil 1-2/9)
 
Veteran 60+, hold1
Holdleder: Bent Mieritz, tlf. 72 20 17 27
Holddeltagere: Bent Mieritz, Flemming Paulsen, Bente Kristoffersen, Anne Skaarup, Vibeke Boe,  Poul Therkildsen, Kaj Rasmussen, Holger Johannesen, Anders Munk, Maria Barnung   m. fl.
Spilledag: Onsdag
Spilledatoer: 30/5, 6/6, 20/6, 15/8, 22/8 - slutspil 1-2/9)
 
Veteran 60+, hold2
Holdleder: Ivar Rønsholdt, tlf. 29 86 96 05
Holddeltagere: Ivar Rønsholdt, Thorkild Østergaard, Niels Villekold, Mia Mønsted, Annette Pejtersen,  Erling Rovelt, Svend Christensen, Max Bendixen, Kaj Vedel, Kirstine Madsen, Vibeke Boe, Steen Olesen m. fl.
Spilledag: Onsdag
Spilledatoer: 30/5, 6/6, 20/6, 15/8, 22/8 - slutspil 1-2/9)